Logotyp Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Darmowy kurs języka angielskiego

Zapisy na darmowy kurs języka angielskiego

 

Projekt „W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz- masz- certyfikowane szkolenia językowe”  to bezpłatne, profesjonalne kursy języka angielskiego kończące się zdobyciem międzynarodowego certyfikatu - TOEIC. Kursy angielskiego ukierunkowane są na osoby mieszkające, pracujące lub uczące się na terenie województwa kujawsko- pomorskiego.

Darmowy angielski zaadresowany jest do osób w wieku 18-65 lat, które nie prowadzą działalności gospodarczej oraz chcą podjąć naukę języka obcego. Bezpłatne kursy języka angielskiego skierowane są dla ludzi, którzy z własnej inicjatywy chcą rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw lub wzmocnić umiejętności językowe.

Znajomość języka angielskiego ułatwia podróżowanie oraz poznawanie nowych ludzi i kultur, umożliwia znalezienie lepszej pracy oraz rozwija człowieka, otwierając mnóstwo nowych możliwości. Język angielski z certyfikatem TOEIC jest ogromną szansą na zaistnienie na rynku pracy.

Cały cykl szkolenia języka angielskiego trwa 180 h (zajęcia w formule hybrydowej w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej) lub 60 h (zajęcia online na żywo z lektorem za pośrednictwem platformy Google Meet). Spotkania odbywają się zazwyczaj dwa razy
w tygodniu po 1,5h w godzinach popołudniowych bądź raz w tygodniu – w soboty 3h zegarowe.

Oprócz tego, że szkolenie językowe jest bezpłatne, zaletami są małe grupy językowe (12 osób) oraz doświadczeni lektorzy angielskiego.

 Kurs języka obcego jest bezpłatny. Jedyny koszt jaki ponosi uczestnik to 150 zł wkładu własnego celem zakupu podręczników i ćwiczeń do nauki. Uczestnik może rozpocząć naukę angielskiego od podstaw lub wypełnić test poziomujący. Tym samym, zbada swoje umiejętności językowe i będzie miał szansę kontynuować naukę na odpowiednim poziomie. Do wypełnienia testu zachęcamy każdego, kto kiedykolwiek miał styczność z językiem angielskim.

Kursy angielskiego odbywają się w różnych lokalizacjach w województwie kujawsko- pomorskim. Zajęcia angielskiego mają miejsce w Bydgoszczy i Toruniu oraz wielu mniejszych miastach gdzie zbierze się grupa na określonym poziomie znajomości języka, zainteresowana zajęciami w tych samych dniach i godzinach. Jeśli uczestnik wybierze formę zdalną, może szlifować swoje umiejętności językowe z dowolnego  miejsca na ziemi, oszczędzając przy tym czas. Żeby zgłosić swój udział w projekcie należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny na stronie www. w zakładce Rekrutacja.