Logotyp Fundusze Europejskie - Program Regionalny

Aktualności

10.05.2019
Proces rekrutacji w okresie wakacyjnym

Z uwagi na zbliżający się koniec roku szkolnego i okres wakacyjny informujemy, iż nowe grupy językowe będą rozpoczynały zajęcia jesienią 2019 roku.
Prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na kontakt z naszej strony.

W związku z licznymi zapytaniami przypominamy Państwu kryteria dostępu do projektu. Projekt skierowany jest do:

- osób o niskich kwalifikacjach (tj. maksymalnie średnie wykształcenie),

- osób z niepełnosprawnościami (bez względu na poziom wykształcenia),

- osób powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia).

Kryterium obligatoryjnym jest: zamieszkiwanie/uczenie się lub praca na trenie woj. kujawsko-pomorskiego, pełnoletniość i nieprowadzenie działalności gospodarczej.

Jesteśmy m.in. w: Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Nakle, Szubinie, Włocławku. Jesienią 2019 roku planujemy uruchomienie kolejnych grup, również w innych miejscowościach województwa kujawsko – pomorskiego. Już dziś zachęcamy Państwa do zgłaszania się do projektu oraz do udostępniania informacji o projekcie wśród znajomych. Tworzenie się nowych grup, uzależnione jest od zebrania się wymaganej liczby osób, chętnych na naukę tego samego języka, na tym samym poziomie w danej miejscowości. Jesteśmy również otwarci na prezentacje nt. projektu na terenie całego województwa, więc jeśli widzicie Państwo szanse na stworzenie się grup w Państwa miejscowościach, np. grupa znajomych, pracownicza itd., zachęcamy do kontaktu.